اپلیکیشن مشاوره کنکور


در این مقاله، به بررسی اپلیکیشن مشاوره تحصیلی می‌پردازیم. و ما گاهی احساس می‌کنیم که باید کمبودها و مسائلی که ممکن است ناشی از نقص‌های سیستم آموزشی یا فناوری نبوده‌ایم، به نسل‌های آینده منتقل نشود. مشاوره تحصیلی در این دوران به اهمیت بزرگی دست یافته است و می‌تواند به تغییر آینده نسل‌ها کمک کند.

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به وسایل الکترونیکی، ایده‌ی ایجاد یک اپلیکیشن مشاوره تحصیلی می‌تواند جذاب و کارآمد باشد. توسعه این برنامه ممکن است به عهده مدارس، معلمان، مشاوران تحصیلی و یا هر شخص دیگری باشد که اهتمام به این زمینه دارد و علاوه بر آن، به این وسیله می‌تواند درآمدی نیز کسب کند.

محتوای اپلیکیشن مشاوره تحصیلی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

1. تعیین وقت مشاوره: اگر به عنوان یک مشاور فعالیت می‌کنید، اپلیکیشن خود را به گونه‌ای طراحی کنید که به کاربران اجازه دهد وقت مشاوره حضوری یا آنلاین را تعیین کنند.

2. مشاوره آنلاین: اگر در نظر دارید اپلیکیشن مشاوره تحصیلی ایجاد کنید، می‌توانید امکان مشاوره آنلاین توسط مشاوران خود را در اختیار کاربران قرار دهید. این امکان می‌تواند به صورت چت یا تماس تصویری انجام شود.

3. ارائه محتوای آموزشی: از ایده‌ها و برنامه‌هایی که به دانش‌آموزان کمک می‌کند، برای ایجاد محتوای آموزشی در اپلیکیشن خود استفاده کنید. به عنوان مثال، راهنمایی‌های برنامه‌ریزی، مهارت‌های مطالعه، و ترفندهای موفقیت را در این بخش به اشتراک بگذارید.

4. بخش پرسش‌های متداول: برای جلوگیری از تکرار سوال‌های مشابه، بخشی با عنوان پرسش‌های متداول ایجاد کنید و پاسخ‌های کامل و واضحی برای آن‌ها فراهم کنید.

5. برنامه‌ریزی زمانی: امکاناتی برای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان در اپلیکیشن ایجاد کنید. این امکانات می‌توانند شامل زمانبندی روزانه، زنگ‌هشدارها، یادداشت‌ها و تقویم باشند.

6. دفترچه برنامه‌ریزی: بخشی در اپلیکیشن ایجاد کنید که به کاربران امکان مدیریت برنامه‌های روزانه و هفتگی‌شان را بدهد. این امکان به آن‌ها کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای تحقق اهداف‌شان انجام دهند.

7. پیام‌های روزانه: به طور منظم، پیام‌های انگیزشی و آموزنده به کاربران ارسال کنید. این پیام‌ها می‌توانند در بخشی از اپلیکیشن با عنوان "پیام مشاور روز" نمایش داده شوند یا از طریق نوتیفیکیشن‌ها به کاربران ارسال شوند

8. نمودار پیشرفت: امکان ایجاد یک نمودار پیشرفت برای کاربران را فراهم کنید. این نمودار می‌تواند به نمایش پیشرفت دانش‌آموزان کمک کند و نقاط قوت و ضعف‌شان را نشان دهد.

حهت ثبت سفارش و یا دریافت راهنمایی با شماره تلفن 09120455485 تماس حاصل کنید.

اپلیکیشن مشاوره کنکور

مراحل طراحی اپلیکیشن وستا سیستم

دریافت طرح اولیه از کارفرما

دریافت طرح اولیه از کارفرما
بررسی و آنالیز توسط کارشناس
تحلیل، مستند سازی و عقد قرارداد

بررسی تجریه کاربری

بررسی تجربه کاربری
ترسیم اسکچ اولیه
طراحی نمونه اولیه

ساخت پروتوتایپ

ساخت پروتوتایپ
تبدیل طراحی به کد Ui
ارائه به کارفرما

بررسی و تحلیل برنامه نویسان

اعمال تغییرات
بررسی و تحلیل برنامه نویسان
پیاده سازی WebService

انجام تست ها و خطایابی

انجام تست ها و خطایابی
رفع خطا
ارائه و آموزش به کارفرما

عقد قرارداد پیشتبانی

عقد قرارداد پشتیبانی (مدتی رایگان)
+ ارائه خدمات مدیریت سیستم
+ ارائه آموزش‌های کسب‌وکار

پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد.

   Captcha

 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-