طراحی اپ سلامتی و ورزشی


با گسترش استفاده از اپلیکیشن‌های پزشکی و سلامتی در بیمارستان‌ها، پزشکان به سرعت روش‌های درمانی خود را تغییر داده‌اند. دورانی که مردم برای مشاوره پزشکی در صف‌های طولانی ایستاده و منتظر می‌شدند، به گذشته تبدیل شده است. رضایت از طراحی بهینه اپلیکیشن‌های پزشکی به شدت افزایش یافته است. این اپلیکیشن‌ها توانایی برقراری ارتباط بین بیماران و پزشکان را دارند و به بیماران اجازه می‌دهند تا مراحل درمانی را بهتر متوجه شوند. طراحی اپلیکیشن‌های پزشکی منجر به بهبود خدمات درمانی می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایای ایجاد اپلیکیشن پزشکی، نظارت از راه دور بر بیماران به منظور کاهش نیاز به بستری شدن در بیمارستان است.

مزایای ایجاد اپلیکیشن پزشکی شامل:

 1. همراهی مداوم با بیماران: این اپلیکیشن‌ها به پزشکان، مطب‌ها، بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها کمک می‌کنند تا جریان درمانی بیماران را بهبود بخشند. ارتباط آسان با بیماران و ارائه اطلاعات پزشکی مفید از ویژگی‌های این اپلیکیشن‌هاست.

 2. راهنمایی در انتخاب پزشک: حضور پزشکان تخصصی در فضای مجازی امروزه ضروری است. این اپلیکیشن‌ها به پزشکان امکان می‌دهند تخصص خود را معرفی کنند و به کاربران کمک کنند تا پزشک مناسب خود را پیدا کنند.

 3. ارائه خدمات بهینه با کمترین هزینه: با ایجاد اپلیکیشن پزشکی، افرادی که دسترسی به مطب یا مرکز درمانی ندارند همچنان از خدمات پزشکی بهره‌برداری می‌کنند. این امکان باعث بهبود دسترسی به خدمات پزشکی می‌شود.

 4. افزایش دیده شدن پزشکان: اپلیکیشن پزشکی به پزشکان امکان نمایش و معرفی تخصص‌ها و خدماتشان را می‌دهد. این باعث جذب بیشتر بیماران و دیده شدن بیشتر پزشکان می‌شود.

 5. هدایت بیماران بهینه: این اپلیکیشن‌ها به کاربران امکان جستجوی اطلاعات پزشکی را می‌دهند و با ارسال پیام‌های محاسبه شده، خدمات و اخبار پزشکی را به کاربران منتقل می‌کنند.

 6. ایجاد حس مالکیت و وفاداری: از طریق اپلیکیشن‌های پزشکی، می‌توان به بیماران تخفیف‌ها و خدمات ویژه را ارائه داد و حس مالکیت و وفاداری را ایجاد کرد.

حهت ثبت سفارش و یا دریافت راهنمایی با شماره تلفن 09120455485 تماس حاصل کنید.

طراحی اپ سلامتی و ورزشی

مراحل طراحی اپلیکیشن وستا سیستم

دریافت طرح اولیه از کارفرما

دریافت طرح اولیه از کارفرما
بررسی و آنالیز توسط کارشناس
تحلیل، مستند سازی و عقد قرارداد

بررسی تجریه کاربری

بررسی تجربه کاربری
ترسیم اسکچ اولیه
طراحی نمونه اولیه

ساخت پروتوتایپ

ساخت پروتوتایپ
تبدیل طراحی به کد Ui
ارائه به کارفرما

بررسی و تحلیل برنامه نویسان

اعمال تغییرات
بررسی و تحلیل برنامه نویسان
پیاده سازی WebService

انجام تست ها و خطایابی

انجام تست ها و خطایابی
رفع خطا
ارائه و آموزش به کارفرما

عقد قرارداد پیشتبانی

عقد قرارداد پشتیبانی (مدتی رایگان)
+ ارائه خدمات مدیریت سیستم
+ ارائه آموزش‌های کسب‌وکار

پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد.

   Captcha

 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


 • اینستاگرام وستا
 • لینکدین وستا
 • توئیتر وستا
 • فیسبوک وستا
 • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-