طراحی موشن گرافیک


بهترین موضوع در مورد ساخت موشن گرافیک این است که شما می‌توانید به‌ سادگی آن را به‌گونه‌ای بسازید که با نام تجاری بصری شما سازگار باشد. طرح رنگی، نگاه به هر عنصر و جریان انیمیشن همه این موارد می‌توانند تنظیم و سفارشی شوند تا ویدیوی شما از همه لحاظ مناسب و کاملاً دقیق به نظر برسد.

یک موشن گرافیک خوب و باکیفیت یک نیروی متقاعدکننده است و به شما کمک می‌کند تا هدف اولیه و اساسی خود را به‌ عنوان صاحب کسب‌ و کار یا فروشنده یک محصول برآورده کنید.

ساخت موشن گرافیک همچنین می‌توانند اعتماد را در مخاطب افزایش دهند. بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت همچنان دو به ‌شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما موشن ها محصولات شما را به ‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که برای مشتری دل‌نشین بوده و قابل‌باور باشد. این نحوه ارائه، یک حس قرابت و نزدیکی فردی ایجاد می‌کند.

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود.خدمات ما در زمینه ساخت موشن گرافیکطراحی سناریو

طراحی کارکتر

ایده پردازی

صدا گذاری

کارگردانی

عکاسی کارخانه

برترین و محبوب ترین آثار ما


روند اجرا و ساخت موشن گرافی به چه صورت است؟

بررسی پروژه

بررسی پروژه

عقد قرارداد

عقد قرارداد

طراحی کارکتر

طراحی کارکتر

طراحی سناریو

طراحی سناریو

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک

انتشار

انتشار

 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • لینکدین وستا سیستم
  • #


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-