طراحی موشن گرافیک


بهترین موضوع در مورد ساخت موشن گرافیک این است که شما می‌توانید به‌ سادگی آن را به‌گونه‌ای بسازید که با نام تجاری بصری شما سازگار باشد. طرح رنگی، نگاه به هر عنصر و جریان انیمیشن همه این موارد می‌توانند تنظیم و سفارشی شوند تا ویدیوی شما از همه لحاظ مناسب و کاملاً دقیق به نظر برسد.

یک موشن گرافیک خوب و باکیفیت یک نیروی متقاعدکننده است و به شما کمک می‌کند تا هدف اولیه و اساسی خود را به‌ عنوان صاحب کسب‌ و کار یا فروشنده یک محصول برآورده کنید.

ساخت موشن گرافیک همچنین می‌توانند اعتماد را در مخاطب افزایش دهند. بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت همچنان دو به ‌شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما موشن ها محصولات شما را به ‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که برای مشتری دل‌نشین بوده و قابل‌باور باشد. این نحوه ارائه، یک حس قرابت و نزدیکی فردی ایجاد می‌کند.

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود.خدمات ما در زمینه ساخت موشن گرافیکطراحی سناریو

طراحی کارکتر

ایده پردازی

صدا گذاری

کارگردانی

عکاسی کارخانه

برترین و محبوب ترین آثار ما


روند اجرا و ساخت موشن گرافی به چه صورت است؟

بررسی پروژه

بررسی پروژه

عقد قرارداد

عقد قرارداد

طراحی کارکتر

طراحی کارکتر

طراحی سناریو

طراحی سناریو

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک

انتشار

انتشار

 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-