خدمات تولید محتوا , بازاریابی محتوایی شیراز , استراتژی تولید محتوا , تولید محتوا شیراز

 
 بازاریابی محتوایی با وستا کانتنت

بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ چیست؟

بازاریابی محتوایی فرآیندی است که محتوا با در نظرگرفتن سند استراتژی بازاریابی محتوایی مخصوص کسب‌و‌کار، تولید شده و به اشتراک گذاشته می‌شود. این فرآیند شامل سه بخش اصلی‌ تدوین استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشارمحتوا می‌شود؛ در نهایت پیام به مخاطب خاص آن کسب‌وکار رسیده و مخاطب به انجام اقدامی که اصل کسب‌وکار در نظر دارد، ترغیب می‌شود.

 

سوال اصلی این است؛ بازاریابی محتوایی چگونه کسب‌وکار شما را به سود بیشتر می‌رساند؟

کسب‌وکار شما پیامی دارد و ما تیم وستا کانتنت با استفاده از اصول بازاریابی محتوایی پیام شما را در قالب محتوا، به گوش مخاطبان می‌رسانیم. علاوه برآن، تولید محتوا در سایت شما تاثیر مستقیم بر روی سئوی سایت داشته و جایگاه شما را در صفحه‌ی نتایج جستجوی گوگل به شکل قابل توجهی بهبود می‌دهد؛ در نتیجه سایت شما در صفحه‌ی نتایج بهتر دیده‌ شده و نرخ ورود به سایت افزایش یافته و متعاقباً بازدید از سایت افزایش می‌یابد.

شما با افزایش بازدید سایت، مخاطبان بیشتری وارد قیف فروش می‌کنید و درنهایت با پیشرفت مخاطب در هرمرحله از قیف فروش، نرخ تبدیل افزایش یافته و مخاطب به مرحله‌ی خرید نزدیک‌تر می شود. اما تنها یک خرید به‌ازای هر مخاطب هدف نهایی نیست. تیم وستا کانتنت به کسب‌وکار شما کمک می‌کند که نرخ تکرار هرخرید را افزایش داده، به این معنا که هر مشتری خرید را چندبار تکرار کند و درنتیجه سود عایدی شما چندبرابر می‌شود.

وستا کانتنت در تمامی این مراحل برای کسب‌وکار شما (با توجه به تمرکز کسب‌وکار) محتوای هدفمند تولید کرده و مخاطب را همواره با محتوا درگیر می‌کند.

 

 

مزیت اصلی وستا کانتنت تدوین استراتژی است!

استراتژی برنامه‌ای مدون از اقداماتی است که سایت و یا کسب‌وکار شما را به هدف مورد نظرتان می‌رساند. برای تدوین استراتژی نیاز به اجرای تحقیقات جامع است، پس از آن با توجه به اطلاعات و دیتایی که از کسب‌وکار شما به دست‌آمده، استارتژی مخصوص بازاریابی محتوایی سایت شما تدوین و پس از آن اجرا می‌شود.

با توجه به اهمیت محتوا در دنیای بازاریابی، امروز وقت اجرای فرآیند بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکار شما است. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید.

خدمات تولید محتوا

تدوین استراتژی

طراح مسئله
تدوین استراتژی
انتخاب راه کار مناسب

توسعه محتوا

ساخت تقوم محتوا
توسعه محتوا
طراحی صفحه

 

پست گذاری هدفمند

بررسی رفتار کاربران
پست گذاری هدفمند
گزارش گیری

 

افزایش فالوور

بررسی پرسونا مخاطب
انتخاب مخاطب هدف
افزایش فالور

 

مانیتورینگ دائم

ارائه کمپین ها تبلیغاتی
مانیتورینگ صفحه
پاسخگویی به مخاطب

 

مدیریت پیج اینستاگرام

پروموشن صفحه
بررسی ترند های روز
تولید محتواب بصری

 

پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد.

   Captcha

 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • لینکدین وستا سیستم
  • #


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-