چطور پروفایل جذاب واسه پیج اینستاگرام داشته باشم تا تبلیغات اینستاگرامم بترکونه؟

 
 
مقالات وستا

چطور پروفایل جذاب واسه پیج اینستاگرام داشته باشم تا تبلیغات اینستاگرامم بترکونه؟

پیج اینستاگرام واقعاً برای تبلیغ محصولات، خدمات یا صرفاً افزایش محبوبیت شخصی شما در رسانه‌های اجتماعی گزینه خوبی است. آیا می‎خواهید بدانید چگونه در پیج اینستاگرام موفق شوید؟ درحالی‌که بیش از 800 میلیون اکانت فعال ماهانه وجود دارد، داشتن یک پیج موفق در این اپلیکیشن هنوز امکان‌پذیر است. اگر نمایه زیبا و عکس‌ها معتبر باشند، بازدیدکنندگان معمولی به‌سرعت به مشتریان بالقوه تبدیل شده و مستقیماً وارد فضای حساب شما می‌شوند. این نتیجه چندان دشوار نیست. فقط کافی است یک پروفایل زیبا در پیج اینستاگرام ایجاد کنید که این‌کار به زمان، برنامه‎ریزی و دید طراحی نیاز دارد.

Instagram-page

انجام این کار به‌حساب شما کمک می‌کند تا متمایز شود. ایجاد این پروفایل زیبا چندان دشوار نیست فقط باید چیزی پیدا کنید که سبک یا محصول شما را نشان دهد و به این روند پایبند باشید. ضمن این‌که نتیجه حاصل از آن، ارزش این چیزها را دارد. آیا برای موفقیت در پیش اینستاگرام آماده هستید؟ با ما همراه باشید تا درباره‌ی موفقیت در پیج اینستاگرام بیشتر صحبت کنیم.

همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مقالات مرتبط با بازاریابی محتوایی نوشته شده در بلاگ وستا را مطالعه کنید.

چگونه در پیج اینستاگرام موفق شوید؟

1.     اهداف خود را بنویسید:

 برای شروع هر کاری، نوشتن اهدافی که قصد دارید به آن‎ها برسید بسیار مهم هستند. فرقی هم نمی‌کند که آن چه‎کاری می‎خواهد باشد. اگر می‌خواهید زمان و پول خود را در پیج اینستاگرام سرمایه‌گذاری کنید، لازم است از خود بپرسید: می‌خواهیم به چه چیزی برسم؟ بیش‎ترین اهدافی که افراد برای شروع فعالیت در این اپلیکیشن دارند، عبارتند از:

·         افزایش آگاهی از برند

·         ایجاد یک جامعه

·         به نمایش گذاشتن فرهنگ و ارزش‌های شرکت

·         فروش محصولات و خدمات

·         برند شخصی

قبل از هر چیزی، ابتدا باید اهداف خود را بنویسید و مدام آن‌ها را زیر نظر داشته باشید. به اهداف مکتوب خود پایبند بوده و همیشه آن‌ها را مرور کنید. این شما و تیمتان را تشویق می‌کند تا با محتوای پیج اینستاگرام خود بادقت بیش‌تری رفتار کنید و از راه خود منحرف نشوید زیرا همیشه می‌توانید به آن مراجعه کنید و اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که به اشتراک می‌گذارید در راستای رسیدن به آن اهداف است.

اطلاعات بیشتر را در مقاله‌ی " اهمیت تولید محتوا در اینستاگرام برای کسب و کارهای کوچک " می‌توانید مطالعه کنید.

2.     بیوگرافی کاملی را تولید کنید:

بعد از تعیین و نوشتن اهداف خود، حالا باید از جذاب بودن بیو پیج اینستاگرام خود مطمئن شوید. بیو اینستاگرام شما باید بتواند در چند جمله کلیدی به مخاطبان شما بگوید که شما چه کسی هستید؟ چه کاری انجام می‌دهید؟ کجا قرار است در آینده بروید؟ و ... این برای موفقیت در پیج اینستاگرام لازم و ضروری است. اگر مخاطبان هدف شما به آنچه شما ارائه می‎دهید علاقه‌مند نباشند، شما را دنبال نمی‎کنند. در نتیجه می‌توانید نوع محتوایی را که احتمالاً پست می‌کنید شناسایی کنید. این دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید تا مخاطبان هدف شما دلیل واقعی برای دنبال‌کردن شما داشته باشند.

شما همچنین یک لینک قابل کلیک را می‎توانید به نمایه خود اضافه کنید پس ارزش آن را دارد که در مورد بهترین استفاده از آن فکر کنید. بسیاری از برندها از آن برای پیوند به وب‌سایت‌های خود استفاده می‌کنند اما این ممکن است سودمندترین راه برای استفاده از آن نباشد. نکته دیگر در مورد نحوه ساخت پروفایل این اپلیکیشن خود با حداکثر پتانسیل آن این است که با افزودن گزینه‎های تماس به پروفایل پیج اینستاگرام خود، تماس مستقیم فالوورهایتان با شما را آسان کنید.

برای نوشتن یک بایو مناسب، مقاله‌ی " بیو اینستاگرام را جذاب بنویسید! " را بخوانید.

3.     محتوای جالب، جذاب و خلاقانه تولید کنید:

 اکنون یک بیو باکیفیت برای حساب کاربری خود تولید کرده‌اید. وقت آن است که در مورد محتوای برنامه خود فکر کنید. اگر محتوای خسته‌کننده‌ای باکیفیت پایین ایجاد می‌کنید که واقعاً بد است، جذاب نیست، برای مخاطبانتان جالب نیست و کلمات زیادی دارد، انتظار نداشته باشید که در پیج اینستاگرام موفق باشید. این پلتفرم تماماً در مورد محتوا نیست بلکه این موضوع در مورد به‌اشتراک‌گذاری محتوای جالب باکیفیت بالا است. برای موفقیت در تولید محتوای جذاب باید در مورد استراتژی محتوای خود (چه تصاویر و چه ویدئوها) برنامه‎ریزی داشته باشید. تصاویر چشم نوازی ایجاد کنید. ایجاد محتوای بسیار جذاب در پیج اینستاگرام کار چندان سختی نیست. فقط زمانی که از طرح و محتوای خود راضی بودید، روی انتشار کلیک کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

·         چند ایده طلایی برای تولید محتوا در اینستاگرام

·         5 روش ایده پردازی تولید محتوا در اینستاگرام

 

4.     به طور منظم پست بگذارید:

پست کردن منظم، یکی از عوامل موفقیت در این نوع اپلیکیشن است. این امر مستلزم آن است که شما بسیار فعال باشید. در حالت ایده‎آل، شما باید حداقل یک‌بار در روز پستی را با فالوورهایتان به اشتراک بگذارید. اگر بتوانید بیش‌تر از یک‌بار (2 تا 3 بار) در روز پستی را با فالوورهایتان به اشتراک بگذارید، بیش‌ترین دسترسی و تعامل را؛ به‌خصوص برای رشد حساب، برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین توصیه می‌شود بهترین زمان برای به‌اشتراک‌گذاری پست با فالوورهایتان درپیج اینستاگرام را مشخص کنید.

5.     هشتگ‌های برتر را شناسایی کنید:

کسب‌وکارهای زیادی وجود دارند که اشتباهات کوچکی را در پیج اینستاگرام انجام می‌دهند که واقعاً این اشتباهات کوچک بر شانس رشد و موفقیت آن‌ها در پیج اینستاگرام تأثیر می‌گذارد. این اشتباهات کوچک می‎تواند هر چیزی باشد. از عدم استفاده از هشتگ گرفته تا استفاده دسته‎ای از هشتگ‎های تصادفی غیرمرتبط. هنگام به‌اشتراک‌گذاری محتوا در این اپلیکیشن، استفاده از هشتگ‎های پست در پیج اینستاگرام بسیار مهم است. دلیل این امر این است که شانس دستیابی، مشارکت و رشد بالقوه خود را به حداکثر می‎رسانید. با انتخاب بهترین هشتگ‎ها، شانس حضور پیج خود را در 9 پست برتر را افزایش دهید.

6.     از استوری‌های اینستاگرام استفاده کنید:

 استوری‌های پیج اینستاگرام، به روش‎‌‌های مختلفی قابل‌استفاده هستند. این یک ویژگی درخشان این اپلیکیشن است که باید به طور مرتب از آن استفاده کرد. به‌خصوص زمانی که حساب شما از 10.000 فالوور فراتر می‎رود و به شما امکان می‎دهد؛ در استوری‎های خود، شروع به‌اضافه کردن هایپرلینک کنید. همچنین باید در استوری‎های پیج اینستاگرام نظرسنجی‎هایی ایجاد کنید تا اطلاعات خاصی در مورد فالوورهای خود پیدا کنید. به‌عنوان‌مثال، چه نوع محتوایی را ترجیح می‌دهند؟ استفاده از این ویژگی برای اعلام پست جدید نیز یک استراتژی عالی است و نتیجه آن افزایش تعامل بسیار سریع‌تر خواهد بود.

7.     از نکات برجسته پیج اینستاگرام استفاده کنید:

استفاده از آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن و پیج اینستاگرام که شامل امکان نمایش نکات برجسته استوری در پروفایل شما می‎شود، استراتژی عالی برای افزایش دیده‌شدن و یا ترافیک وب‎سایت شما است. ممکن است برای تبلیغ و تشویق مخاطبان خود به دنبال‌کردن شما در سایر شبکه‎های اجتماعی، چند نکته برجسته ایجاد کنید. ممکن است تصمیم بگیرید که چند ویژگی برجسته محصول از جمله یک لینک برای خرید مستقیم محصول یا خدمات ایجاد کنید. از ذهن خلاق خود برای یافتن راه‌های منحصربه‌فرد جالب برای افزایش ترافیک، تعامل و رشد فالوور استفاده کنید. همه اینها به شما کمک می‌کنند تا در پیج اینستاگرام موفق شوید.

8.     با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید:

بسته به اینکه حساب کاربری شما چقدر بزرگ است، باید با حساب‎های بزرگ و اینفلوئنسرهای پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. از آن‌ها بپرسید که آیا مایل به همکاری با شما هستند؟ یا خیر. اگر این ارتباط به‌درستی انجام شود، تبلیغ متقابل به موفقیت شما در پیج اینستاگرام کمک می‎کند. از سایر حساب‎های اجتماعی خود برای کمک به رشد پیج اینستاگرام خود استفاده کنید

9.     در پیش اینستاگرام لایو بروید:

لایو اینستاگرام می‎تواند تعامل و فالوورهای جدید زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. به‌خصوص اگر ارزشی را ارائه دهید و آنها در کانال‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر لایو پیج اینستاگرام شما بینندگان زیادی را جذب کرده باشد، پخش زنده پیج اینستاگرام با درنظرگرفتن چند فراخوان برای اقدام، برای افزایش ترافیک نیز عالی است. برای مثال به آن‌ها بگویید برای محتوای انحصاری روی پیوند موجود در بیو شما کلیک کنند. لایو اینستاگرام شما باید برای مخاطبان شما جالب باشد و با به اشتراک گذاشتن آنچه در پشت‌صحنه اتفاق می‌افتد، می‎توان به آن دست‌یافت. همچنین می‌توانید جریان‌های پرسش‌وپاسخ هفتگی یا ماهانه را انجام دهید. این‌ها برای مخاطبان شما عالی است تا شما را بیش‌تر بشناسند و برای این‌که بفهمید مخاطبان دوست دارند درباره شما چه چیزهایی بدانند؟ ایده‌های بیش‌تری برای محتوا به شما می‌دهند.

10.                        با فالوورها و مخاطبان هدف خود درگیر شوید:

 در نهایت، موفقیت در پیج اینستاگرام به نحوه تعامل شما با فالوورهای خود نیز بستگی دارد. اگر نشان دهید که یک انسان واقعی در پشت آن پیج اینستاگرام هستید و به طور منظم به نظرات و پیام‌های مستقیم مخاطبان خود پاسخ می‌دهید، احتمال بیش‌تری وجود دارد که با محتوای شما درگیر شوند و شما را به دوستان، خانواده و دنبال‌کنندگان خود توصیه کنند. این همچنین در مورد تعامل با محتوای دنبال‎کنندگان شما صدق می‎کند. برای مثال با گذاشتن چند لایک، کامنت و دنبال‌کردن فالوورهایتان به ایجاد روابط مثبت و سالم کمک کنید. این کار تعامل و اعتماد را تشویق می‌کند.

استفاده کاربردی از پیج اینستاگرام و شروع موفقیت یک شبه!

انواع پیج اینستاگرام یکی از بهترین کانال‎های رسانه اجتماعی در حال حاضر برای بازاریابی است. از آن باقدرت کامل استفاده کنید و برند خود را قابل تشخیص کنید. با ارتقای خود موفق می‎شوید. اکنون داستان موفقیت در استفاده از این اپلیکیشن را می‎دانید فقط باید نکات بالا را عملی کنید و انواع مختلف محتوا و هشتگ‎ها را امتحان کنید. هرگز از تجربه‎های جدید نترسید. هنگامی که یک بازدیدکننده جدید برای اولین‌بار به صفحه حساب شما می‌آید، لازم است که بلافاصله یک تجربه مثبت دریافت کند و بخواهد شما را دنبال کند. می‌توانیم بگوییم که این هدف شماره 1 است. اگر با موفقیت این مرحله را طی کنید، می‌توان فرض کرد که در حال حاضر 50 درصد موفقیت را در جیب خود دارید. دستیابی به این هدف بستگی زیادی به نحوه کار شما دارد:

1.       حال و هوای کلی

2.        پالت رنگی

3.        ترکیب هماهنگی عکس‌ها

 این‌که آیا می‌خواهید مخاطبانتان به آن‌ها نگاه کنند. فراموش نکنید که نباید سعی کنید حجم زیادی از محتوای متوسط را منتشر کنید. نمایه شما نمی‌تواند حاوی تعداد بسیار زیادی عکس باشد. تمامی عکس‎هایی که با فالوورهای خود به اشتراک می‎گذارید، باید برای آن‎ها جذاب باشد. حضور مداوم و موفقیت‎آمیز در پیج اینستاگرام زمان‎بر است. هنگامی‎که یک مفهوم را ایجاد و گسترش می‎دهید، آنچه را که قادر به پیاده‌سازی و پشتیبانی مداوم از آن خواهید بود را انتخاب کنید. شما باید به‌وضوح تصور کنید که چگونه به نظر می‎رسد؟

برای داشتن بهترین استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، با ما تماس بگیرید.

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-