5 ترفند طلایی اینستاگرام

 
 
مقالات وستا

5 ترفند طلایی اینستاگرام

استفاده از ترفند طلایی اینستاگرام با مخاطبان تبلیغاتی بیش از ۱ میلیارد نفر، دسترسی چشمگیری برای برندهای مختلف تجاری ارائه می‌دهد. بهره‌گیری از بازاریابی اینستاگرام و انواع ترفند طلایی اینستاگرام، رشد قابل‌ملاحظه‌ای در سال جاری داشته تا جایی که 76 میلیون نفر تنها در سه‌ماهه گذشته به این دسته اضافه شده‌اند. به طور کامل ۹۰٪ کاربران اینستاگرام حداقل یک حرفه و نوعی از کسب‌وکار را دنبال می‌کنند و این فقط دارنده محصولات مصرفی نیستند که سود می‌برند. بلکه بیش از ۳۶٪ تصمیم‌گیرندگان هنگام تحقیق در مورد محصولات یا خدمات جدید و استفاده از انواع ترفند طلایی اینستاگرام استفاده می‌کنند.

ترفند طلایی اینستاگرام

این  5 ترفند طلایی اینستاگرام کمک خواهد کرد تا استراتژی اینستاگرام خود را، چه شما که تازه شروع کرده‌اید و یا کسی که در حال حاضر یک اینفلوئنسر به شمار می‌رود هدفمند به جلو ببرید.

مطالعه‌ی مقالات زیر می‌تواند در ارتباط با اینستاگرام شما را بیشتر راهنمایی کند:

·         چطور یک کپشن اینستاگرام بنویسیم؟

·         بیو اینستاگرام را جذاب بنویسید!

·         موضوعات مناسب برای تولید محتوا در اینستاگرام

 

اینستاگرام: انقلابی در رسانه‌های اجتماعی با به‌کارگیری انواع ترفند طلایی اینستاگرام

تصاویر و محتوا عناصر کلیدی برای یک نام تجاری هستند، و هیچ پلتفرم رسانه‌های اجتماعی بهتری برای تبلیغ نام تجاری خود نسبت به اینستاگرام وجود ندارد. با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، اینستاگرام در حال یک انقلاب رسانه‌ای با پتانسیل در ارائه کسب‌وکار با دسترسی جهانی است. همچنین استفاده از انواع ترفند طلایی در اینستاگرام باعث ایجاد بستر ارزشمندی برای تعامل مشتری و افزایش فروش شده است. در واقع آمارها نشان می‌دهد که 80 درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک حساب تجاری را دنبال می‌کنند، 60 درصد گزارش شده که محصولات جدیدی را از طریق تبلیغات و انواع ترفند طلایی اینستاگرام که در فضای مجازی استفاده شده است، پیدا کرده‌اند و 72 درصد گفته‌اند محصولی را که در اینستاگرام دیده‌اند خریداری کرده‌اند.

 

با مصرف‌کنندگان بیشتر و بیشتر درگیرشدن با برندها در اینستاگرام، بسیار مهم است که یک استراتژی بازاریابی اینستاگرامی برای کسب‌وکار خود داشته باشید. در اینجا  5 ترفند طلایی اینستاگرام در مورد چگونگی استفاده از اینستاگرام برای افزایش ارتقاء نام تجاری یا صفحه شما ارائه شده است در این 5 ترفند طلایی اینستاگرام با فوت‌وفن‌های اینستاگرامی بیشتر آشنا خواهید شد:

انواع ترفند طلایی اینستاگرام

1.صفحه خود را سازماندهی و تنظیم کنید

·         نوع فعالیت یا کسب‌وکار خود را تعیین کنید.

پروفایل خود را به‌درستی تنظیم کنید. از یک تصویر پروفایل بزرگ استفاده کنید و مطمئن شوید که دسته اینستاگرام خود مطابق با آنچه شما انجام می‌دهید باشد، و فراموش نکنید که آدرس وب‌سایت یا وبلاگ خود را در صفحه خود قرار بدهید!

یک مشخصات فردی خوب از خود بنویسید هدف نشان‌دادن شخصیت شما به مخاطبان است. سعی کنید از ترکیب چند عبارت کلیدی که می‌تواند به هرکسی که به دنبال انواع محصول و یا خدمات شما ارائه کمک کند استفاده کنید.

 

·         به پست‌هایتان جلوه متمایزی بدهید!

اینستاگرام یک پلتفرم بصری است، بنابراین این سازوکار به نفع شما کار می‌کند. با استفاده از همان فیلتر و حفظ همان سبک عکاسی پست‌های خود را طوری سازگار کنید تا آن‌ها فوراً قابل تشخیص باشند.

هر زمان که ممکن است، سعی کنید هویت بصری نام تجاری خود را با اتخاذ رنگ‌های مشابه، فونت‌ها و سبک تصویر مورداستفاده در وب‌سایت خود سمت‌وسو بدهید به‌طوری‌که تجربه نام تجاری خود را از یک رسانه اجتماعی به رسانه اجتماعی دیگر منتقل کنید.

·          فعال باشید!

اشتیاق در راه موفقیت به‌احتمال زیاد برای رسیدن به یک معامله بزرگ نیست. اما اگر شما با تحقیق بیشتر جلو بروید، شما می‌توانید یک گام مؤثر برای کسب‌وکار خود بردارید. نگاهی خوب به آنچه رقبای خود در فضای مجازی یک ترفند طلایی اینستاگرام است، آنها احتمالاً بازار هدف شما هستند؛ بنابراین، زیر نظر گرفتن و دنبال‌کردن آنها منطقی است. به‌این‌ترتیب، شما شروع به جذب مخاطبانی کنید که فعالانه علاقه‌مند به آنچه کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد هستند

·         با استفاده از ترفند طلایی اینستاگرام پست‌های خود را برنامه‌ریزی و زمان‌بندی کنید.

 

درست مثل یک وبلاگ، برنامه‌ریزی فعالیت صفحه اینستاگرام شما مهم است. راه‌اندازی یک طرح محتوای برنامه سه‌ماهه برای تمام رسانه‌های اجتماعی خود را، و اختصاص زمان به پرداختن تصاویر، کپشن و هشتگ‌ها از دیگر انواع ترفند طلایی اینستاگرام است.

 

 

 

2.با استفاده از انواع ترفند طلایی اینستاگرام، هشتگ‌گذاری هدفمند داشته باشید.

 

ü      هشتگ‌ها تابلوهای اعلان اینستاگرام هستند.

هشتگ‌ها به مردم کمک می‌کنند تا از طریق میلیون‌ها پست و مطلب آنچه مربوط یا موردعلاقه آنهاست را پیدا کنند. تحقیقات نشان داده است که با استفاده از 10  هشتگ خوب پست‌ها و صفحه شما به طرز چشمگیری رشد خواهد کرد. هشتگ‌ها از مهم‌ترین ترفند طلایی اینستاگرامی هستند.

 یادگیری چگونگی هشتگ‌گذاری و تقلید انطباق آنچه که دیگران برای رسیدن به اهداف خود انجام می‌دهند به‌خوبی ارزش تجزیه‌وتحلیل حساب‌های موفق اینستاگرام به‌ویژه رقبایی را دارد که جایگاه بالایی دارند. اطمینان حاصل کنید که هشتگ‌هایی که انتخاب می‌کنید برای کسب‌وکار شما و مخاطبانی که در تلاش برای رسیدن به آن هستند مرتبط است.

شما ممکن است بازخورد آن را خیلی زود در صفحه خود احساس کنید، اما اگر شما بتوانید هشتگ محبوب و مربوط به کسب‌وکار خود را پیدا کنید، روش‌های کار و تبلیغات با اینستاگرام را زودتر فرا خواهید گرفت و شما دسترسی فوری به مخاطبان را دریافت می‌کنید. استفاده از برخی هشتگ‌ها باعث علاقه‌مندی انجمن‌های مجازی درحال‌رشد به صفحه و کسب‌وکار شما خواهد شد.

ü      با استفاده از انواع ترفند طلایی اینستاگرام، از هشتگ‌های خاصی استفاده کنید.

من می‌خواهم انتخاب چند هشتگ خاص را به شما توصیه کنم. به‌عنوان‌مثال:

#L4L به معنی لایک در ازای لایک یعنی اگر شما مانند من پست من را لایک کنید، من متقابلاً پست‌های شما را لایک می‌کنم

   یا استفاده از #follow و #followme که یک هشتگ درخواستی آشکار و شفاف است.

ü      هشتگ‌ها می‌توانند به‌هم‌ریخته به نظر برسند!

قراردادن آنها در پایان پست خود می‌تواند به اشکال مختلف انجام شود. بهتر است همه چیز مرتب به نظر برسد. مرتب نگه‌داشتن پست خود و انتقال آنها بلافاصله به‌جای اولین نظر یک ترفند طلایی اینستاگرام است.

ü      با استفاده از ترفند طلایی اینستاگرام، روش­های آسان تبلیغات را انتخاب کنید.

هشتگ‌های مشترک برای کسب‌وکار خود را بر روی گوشی‌های هوشمند خود را با استفاده از برنامه یادداشت‌های استاندارد (در اکثر گوشی‌های هوشمند موجود است) ذخیره کنید. این باعث می‌شود آماده‌سازی هشتگ‌های شما بسیار آسان‌تر و ارسال آنها به‌راحتی و به طور مداوم هر بار انجام شود.

ü      هشتگ خود را برندسازی کنید.

 فراموش نکنید که نام تجاری یا برند خود را به‌عنوان یکی از هشتگ‌ها اضافه کنید. استفاده از 4-5 هشتگ اصلی و مهم است که استفاده از آنها کسب‌وکار خود را هر بار توصیف کنید.

 

 

 

.3 انتخاب محتوای تصویری مناسب، روشی مطمئن برای استفاده از ترفند طلایی اینستاگرام!

 

§         برای تصاویر و ویدئوهای خود کپشن بنویسید.

به تصاویر و ویدئوهای خود کمی شخصیت تزریق کنید. منظور ارسال عکس از آنچه دیشب برای شام خوردید نیست! هر تصویر باید مربوط به کسب‌وکار شما باشد، و شما نیاز به پیداکردن راه‌هایی برای اضافه‌کردن ارزش به پست‌های خود باشید؛ بنابراین فکر می‌کنم آن چه که شما می‌توانید به پست‌هایتان بیفزایید، اضافه‌کردن توضیحاتی است که مردم را تشویق به لایک می‌کند. رشد بازدید و لایک می‌تواند به طور باورنکردنی به‌سرعت اتفاق بیفتد اگر دنبال‌کنندگان شما احساس کنند که آنها چیزی از دنبال‌کردن حساب کاربری شما به دست می‌آورند.

§         کنترل کیفیت، حرف اول در استفاده از انواع ترفند طلایی اینستاگرام ...

مطمئن شوید که تصاویر پست‌هایتان شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. خلاق باشید آنها را ویرایش کنید، هر چیزی که کم‌کیفیت به نظر می‌رسد یا از تکان دوربین تار شده است را حذف کنید.

 

§         لینک‌سازی کنید و سعی کنید با وب‌سایت یا وبلاگ خود ارتباط برقرار کنید.

 

احتمالاً، شما با استفاده از پست‌های اینستاگرام خود برای تشویق دنبال‌کنندگان به انجام کارهایی از جمله خواندن آخرین پست وبلاگ خود، دیدن کتاب جدید شما، واردشدن به یک رقابت و یا ثبت‌نام در خبرنامه ایمیل شما هستید. هر چه شما انجام می‌دهید، مطمئن شوید که شما یک صفحه مقصد مناسب در وب‌سایت خود دارید که آنها را تشویق به انجام این کار کند. برای ارتباط دادن صفحه اینستاگرامتان با وب‌سایت یا وبلاگ خود شما می‌توانید یک لینک از وبلاگ یا سایت خود در قسمت بایو صفحه خود قرار دهید.

4.به اشتراک گذاشتن محتوا یکی از جالب‌ترین ترفند طلایی اینستاگرام

رشد در اینستاگرام تا حدودی به نشان‌دادن اینکه شما با جامعه خاص اینستاگرام خود همسو هستید بستگی دارد. تگ کردن همکاران کسب‌وکار، سازمان‌های مربوطه، انجمن‌های صنعتی و یا حساب‌های که شما می‌خواهید به رشد بیشتر صفحه شما کمک کنند یک ترفند طلایی اینستاگرام است.

·         درخواست پاسخ و نظر ...

اینستاگرام برنامه‌ای است که می‌تواند شامل گفت‌وگو دوطرفه یا یک‌طرفه باشد، بنابراین از دنبال‌کنندگان خود بخواهید درباره پست‌های شما واکنش نظر بدهند. البته شما هم باید به هر نظری پاسخ دهید.

·         از یک تصویر یا پست اینستاگرام در وب‌سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید.

تصاویر اینستاگرامی را به جا و درست بارگذاری کنید دقت داشته باید این عمل تنها منوط به لینک دادن نیست. در حال حاضر شما یک راه برای رشد اینستاگرام خود به طور مستقیم از طریق وب‌سایت یا وبلاگ خود دارید، اما حواستان باشد وسوسه نشوید برای انجام این کار تمام تصاویر اینستاگرام خود در وب‌سایت یا وبلاگ خود قرار ندهید.

 

 

5- فاکتورهای افزایش بازدید را بیشتر بشناسید:

 

1. اینفلوئنسرهای مطرح رده شغلی خود را در اطرافتان پیدا کنید.

از دیگر انواع ترفند طلایی اینستاگرام شناسایی افرادی است که در اینستاگرام یک نفوذ کلیدی در بازار کسب‌وکار شما دارند. بررسی کنید که چگونه شما ممکن است برای بهبود بازدید اینستاگرام خود با آنها کار کنید.

2. نحوه کارکرد و بازخورد صفحه خود را در بین دنبال‌کنندگانتان تحت‌نظر داشته باشید.

سازوکار Google Analytics نشان خواهد داد که چه ترافیک و بازخوردی از اینستاگرام دریافت می‌کنید. اگر شما یک حساب کسب‌وکار اینستاگرام دارید امتیاز اضافه‌شدن بازدید صفحه اینستاگرامتان را دارید که نشان می‌دهد پست‌های شما چقدر مؤثر هستند.

3. تبلیغات در اینستاگرام باعث افزایش بازدید می‌شود.

تبلیغات اینستاگرام یک ترفند طلایی اینستاگرام برای ارتقای شغل و کسب‌وکار است. مهم نیست که چقدر با محدودیت بودجه بازاریابی مواجه هستید، تبلیغات در اینستاگرام را به‌خوبی ارزش صرف هزینه برای کسب‌وکارتان را دارد.

 

اینستاگرام یک‌دنیای رقابت محور است ...

بدون اینکه بگوییم محتوای باکیفیت بالا کلید یک کمپین موفق بازاریابی اینستاگرام و ترویج یک برند است. باید این را مدنظر داشته باشیم که اینستاگرام به‌شدت یک‌دنیای رقابت محور است اگر شما می‌خواهید در کورس رقابت باقی بمانید باید از دیگر ترفند‌های جدید اینستاگرام استفاده کنید. برای موفقیت در دنیای مجازی و به ویژه اینستاگرام، همین حالا با ما تماس بگیرید.

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : چهار شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • لینکدین وستا سیستم
  • #


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-