ایده‌های جذاب آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز

 
 
مقالات وستا

ایده‌های جذاب آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز

دیجیتال مارکتینگ در شیراز، یکی از حوزه‌های پرطرفدار و پرمخاطب است که با ایجاد کانال‌های مختلف، بیشتر مشاغل و کسب‌و‌کار‌ها را در بستر‌های متفاوت به مشتریان معرفی می‌کند و منجر به افزایش تعداد مشتریان می‌شود.

 

دیجیتال مارکتینگ به چه معناست؟


بسیاری از افراد دیجیتال مارکتینگ را فقط شامل فعالیت‌هایی می‌دانند که برای برند‌سازی و گسترش شعار سازمانی، انجام می‌شوند.

digital-marketing-in-shiraz

در حالی که دیجیتال مارکتینگ به منظور بازاریابی محصولات از طریق هر دستگاه الکترونیکی متصل به اینترنت صورت می‌پذیرد. یکی از روش‌های جذاب از طریق ایده‌های جذاب دیجیتال آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز این است که از این طریق می‌توانید کسب‌و‌کار خود را رونق بخشید و در صنعت خود بهترین باشید!

می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ، نوشته شده در بلاگ وستا را مطالعه کنید.

بازاریابی سنتی بهتره یا دیجیتال مارکتینگ؟!

در حوزه دیجیتال مارکتینگ؛ برخلاف بازاریابی سنتی، مشتریان بالاترین اولویت را دارند و بسیاری از متخصصان دیجیتال مارکتینگ در شیراز، برای دریافت بهترین نتیجه، رفتار مشتریان را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا در زمان مناسبی بر مخاطب مورد نظر خود تاثیرگذار باشند.

با توجه به پیشرفت روز افزون دیجیتال مارکتینگ در شیراز، اگر به این حوزه علاقه دارید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی چرا به دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم را مطالعه کنید، حتی اگر صاحب یکی از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز هستید اطلاعات این مقاله برای شما نیز مفید خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی " تفاوت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی سنتی; کدام یک (ROI ) بهتری را ارائه می دهد؟ " را مطالعه کنید.

مزایای دیجیتال مارکتینگ و ضرورت آن در کسب‌و‌کار

 • دسترسی به مشتریان بیشتر

امروزه اکثر افراد به جای دنبال کردن اخبار و اطلاعات در روزنامه‌ها و تلویزیون، بیشتر وقت خود را صرف تلفن‌همراه و تبلت یا لپ‌تاپ خود می‌کنند، بنابراین اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید که به دنبال مشتریان بالقوه می‌گردد و قصد دارد محصولات و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کند، بی شک باید حضور فعالی در رسانه‌های دیجیتالی داشته باشید.

از طریق پیشنهادات آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز می‌توانید به طیف وسیعی از مشتریان دسترسی داشته باشید و محدودیت‌های جغرافیایی بازاریابی را از بین ببرید.

 • حذف محدودیت‌های زمانی

از طریق دیجیتال مارکتینگ می‌توانید در هر زمان از شبانه روز به مشتریان خود خدمت‌رسانی کنید، برای مثال، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بدون در نظر گرفتن موقعیت زمانی و مکانی مشتریان، خدمات و محصولات خود را به آن‌ها عرضه می‌کند.

 •  کاهش هزینه‌های بازاریابی

در دیجیتال مارکتینگ دیگر به جای صرف هزینه‌های گزاف تبلیغات در بیلبورد‌ها و تبلیغات تلویزیونی و سنتی، با ایجاد کانال‌های هدفمند ارتباط با مشتریان می‌توانید هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی خود را بسیار کاهش دهید و حتی در ابتدای کار، آن‌ها را رایگان انجام دهید.

یکی از کار‌های اساسی که تمامی آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز انجام می‌دهند، به حداقل رساندن هزینه‌های اضافی و مدیریت بودجه بندی است.

 •  ارائه اطلاعات هدفمند و واقعی‌تر

یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف تبلیغات سنتی، عدم آگاهی کامل مشتریان از محصولات و خدمات شناخته می‌شود. در صورتی که یکی از مزایای دیجیتال مارکتینگ این است که سعی در افزایش اطلاعات و تولید محتوا در یک حوزه دارد، بدین ترتیب مشتریان با آگاهی و اعتماد بیشتری به سراغ شما می‌آیند.

 • برنامه‌ریزی بهتر

در صورتی که شما وب‌سایتی داشته باشید‌، به راحتی می‌توانید تعداد مشتریان خود را با گذشته مقایسه کنید و برنامه‌های بازاریابی جدید خود را پیش ببرید، همچنین می‌توانید از طریق ابزار‌های دیجیتالی مانند سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس، میزان موفقیت خود را بسنجید.

از طریق راهکارهایی که آژانس‌‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز ارائه می‌دهند، با به کارگیری یک‌ تقویم محتوایی خواهید توانست بهترین استراتژی‌ها را در برنامه‌ریزی خود اجرا کنید.

 • حذف خطاهای انسانی

یکی از مهم‌ترین مزایای دیجیتال مارکتینگ حذف یا به حداقل رساندن خطاهای انسانی است، در حالی که در بازاریابی سنتی، امکان ایجاد خطاهای انسانی بسیار بالاتر است و حتی ممکن است منجر به از دست دادن مشتری بالقوه شود.

 

ایده‌های خلاقانه آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز

بهترین کمپین‌های بازاریابی همگی یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که آن‌ها کارهای بسیار بیشتر از تبلیغ یک برند، محصولات یا خدمات انجام می‌دهند. هدایت ایده‌های خلاقانه خود به کمپین‌های بازاریابی می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا توجه بیشتر مشتریان را به خود جلب کند، در ادامه ده ایده خلاقانه دیجیتال مارکتینگ در شیراز وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را در کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود در سال 2022 بگنجانید.

1- پیام و خدمات خود را شخصی سازی کنید

امروزه مردم به خودشان و مشکلاتی که سعی در حل آن‌ها دارند اهمیت می دهند، برای آن‌ها مهم نیست که شما چه امکانات ویژه‌ای در کسب‌و‌کار و خدمات بازاریابی خود گنجانده اید، آن‌ها به آن­چه می‌توانید برای بهبود کسب و کارشان انجام دهید اهمیت می‌دهند، به همین دلیل، شخصی سازی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

شخصی‌سازی به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات و داده‌های کاربر را از طریق جزئیاتی مانند نام شخص یا شرکت و چالش‌ها یا نیازها را در پیام‌های خود بگنجانید، اکثر کسب‌وکارها، شخصی‌سازی را از طریق ابزارهایی مانند بازاریابی ایمیلی شروع کرده‌اند. با به کار بستن کامل شخصی‌سازی، می‌توانید تجربه‌ای ایجاد کنید که برای کاربر منحصر به فرد و خاص باشد، این می‌تواند فراتر از افزودن نام کوچک آن‌ها باشد.

2- از چت‌بات‌ها یا ربات‌چت‌ها برای کمک به مشتریان استفاده کنید

یکی از جذاب‌ترین ایده‌های آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز استفاده از قابلیت چت‌بات‌ها‌ست!

بسیاری از افراد، دیگر دوست ندارند در وب‌سایت‌ها به جستجو بپردازند چراکه این کار خیلی طول می‌کشد و خسته کننده به نظر می‌رسد. به همین دلیل بهتر است به چت و ربات‌های چت روی بیاورید، با این کار بلافاصله مشتریان به چت روی می‌آورند تا پاسخ‌های مورد نظر خود را پیدا کنند.

یک ربات‌چت 365 روز در سال در دسترس است، توسعه یک ربات‌چت قوی که هر گونه اطلاعات یا ورودی مورد نیاز شما را ارزیابی می‌کند، می‌تواند بسیار موثر باشد.

3- از گیمیفیکیشن استفاده کنید

ایجاد سرگرمی، راهکاری عالی برای تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات است. طرح بازی و ترکیب آن با استراتژی، کسب‌و‌کار و تبلیغات، شما را بیش از هر عامل دیگری برای مشتریان جذاب­تر می‌کند.

از این طریق کاربران ترغیب می‌شوند تا به ازای دریافت جوایز و هدایا در برنامه‌های بازاریابی شما شرکت کنند و بیشتر با محصولات و خدمات آشنا شوند.

4- از بازاریابی ویروسی کمک بگیرید

بازاریابی ویروسی راهی عالی و خلاقانه برای بازاریابی دیجیتالی است، این نوع بازاریابی بیشتر در شبکه‌های اجتماعی رواج دارد و توسط افراد دست به دست می‌شود. همچنین استفاده از بازاریابی ویروسی منجر به افزایش آگاهی مردم نیز خواهد شد. اما به دلیل عمر کوتاه آن باید پیام یا شعار محصولات یا برند خود را در آن زمان کم منتقل کنید و کاربر را متوجه ارزش برند خود کنید.

امروزه، دیجیتال مارکتینگ در شیراز و ایران بیشتر از هر زمان دیگری از این شیوه‌ی بازاریابی استفاده می‌کند.

5- یک محصول انحصاری را به کار بگیرید

یکی از بهترین محصولات یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارائه کنید، چراکه مردم همیشه به دنبال کالاهای انحصاری و منحصر‌به‌فرد هستند. برای انجام این کار می‌توانید چند ویژگی را در یک محصول بگنجانید و با کیفیت بالا عرضه کنید، در نهایت می‌بینید که محصول با‌کیفیت و چندکاره‌ی شما ظرف چند ساعت یا چند روز به فروش می‌رسد.

6- در کنفرانس‌ها و سمینار‌ها شرکت کنید

شرکت در کنفرانس‌ها و سمینارها می‌تواند منجر به شبکه‌سازی و پیدا کردن افراد متخصص دیگر شود. در بیشتر مواقع همکاری با این افراد و مشارکت در طرح‌ها و خدمات آن‌ها نتایج مثبتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بسیاری از ایده‌های خلاقانه دیجیتال مارکتینگ در شیراز از طریق این سمینار‌ها و گردهمایی‌ها ایجاد می‌شود.

7- لیستی از پرسش و پاسخ‌های متداول را در کانال ارتباطی خود قرار دهید

در صورتی که موضوعات متداول را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید، افراد بیشتری تمایل به تعامل با شما دارند چراکه شما با بررسی مسائل ترند، آن‌ها را ترغیب به مشارکت می‌کنید.

این کار یکی از بهترین روش‌ها و ایده‌ها برای تولید محتوای دیجیتال مارکتینگ در شیراز است و تمام برند‌های برتر دنیا نیز از آن استفاده می‌کنند.

8- با برگزاری مسابقات، افراد را ترغیب به تعامل کنید

یکی از جالب‌ترین ایده‌های تولید محتوا برای آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز برگزاری مسابقات و پس از آن به اشتراک گذاری نتایج است، اما قبل از آن، هدف خود را از برگزاری مسابقه تعیین کنید و مشخص کنید که می‌خواهید یک چالش راه‌اندازی کنید یا یک مسابقه مهارتی؟

9- یک پیشنهاد خرید رایگان ارائه دهید

بیشتر افراد توانایی مقاومت در برابر یک پیشنهاد رایگان را ندارند و معمولا برای دریافت جوایز و پیشنهادات بهتر به شرکت یا فروشگاه شما بازمی‌گردند که این کار رضایت بیشتر کاربران را در پی خواهد داشت!

10-  یک ارزش پیشنهادی منحصر به فرد طراحی کنید

از طریق کشف ارزش‌های مورد علاقه افراد و اضافه کردن آن به خدمات و تحقیقات خود می‌توانید کاربران بیشتری را به محصولات خود جذب کنید و با ایجاد یک مزیت رقابتی می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و در صنعت خود نامی و مشهور شوید.

کسب و کار شما از طریق آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز می‌تواند درصد رشد بسیار بالایی را تجربه کند و در ادامه نیز می‌تواند درآمدتان را چندین برابر کند، اگر در این حوزه تخصص دارید و صاحب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هستید، با پیاده سازی روش‌ها و ترفند‌های بالا قادر خواهید بود تبدیل به یکی از بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در شیراز شوید.

دیجیتال مارکتینگ در شیراز به یکی از حوزه‌های نوپا ولی بسیار پرطرفدار تبدیل شده که روزانه افراد زیادی علاقه‌مند به کسب مهارت در آن هستند‌. برای دریافت انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز در شرکت دانش بنیان وستا، با ما تماس بگیرید. 

 

مقالات پیشنهادی: 

 

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


 • اینستاگرام وستا
 • لینکدین وستا
 • توئیتر وستا
 • فیسبوک وستا
 • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-