چرا باید برای طراحی وب سایت ارائه خدمات بررسی بسیاری انجام دهیم؟

 
 
مقالات وستا

چرا باید برای طراحی وب سایت ارائه خدمات بررسی بسیاری انجام دهیم؟

تفاوتی ندارد سایت شما، برای معرفی محصول خاصی باشد یا فروش کالا یا ارائه خدمات، شاید هم سایتی شخصی برای ارائه روزمه! در هر صورت، یکی از مشکلات و چالش‌های بزرگی که پیش روی شماست، بررسی‌ها و تحقیقاتی است که باید قبل از طراحی وب سایت، انجام دهید.

بهترین شرکت طراحی وب سایت، خوب می‌داند چگونه و چطور این اطلاعات و بررسی‌ها را جمع آوری و تحلیل کند تا توانایی طراحی بهترین وب سایت برای شما را داشته باشد؛ هرچقدر این اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تر باشد، سایت شما کارآمدتر و هدفمندتر می‌شود.

در این مقاله می‌خواهیم به بررسی‌هایی که قبل از طراحی وب سایت ارائه خدمات نیاز است انجام دهید بپردازیم تا به شما در انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت کمک کنیم.

در نظر داشته باشید می‌توانید برای مشاهده و مطالعه‌ی دیگر مقالات مرتبط با طراحی سایت و اپلیکیشن نوشته شده در بلاگ وستا، از اینجا وارد شوید.

بهترین شرکت طراحی وب

معرفی بررسی‌های لازم و چگونگی انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت

در ادامه 6 مورد از بررسی‌هایی که قبل از طراحی وب سایت ارائه خدمات، باید انجام دهید را به شما آموزش می‌دهیم تا پس از انجام این بررسی‌ها، با خیال راحت کارتان را به بهترین شرکت طراحی وب سایت بسپارید و از نتیجه مطلوب، راضی باشید.

1.     بررسی نوع وب سایت مورد نیاز

وب سایت‌ها دارای ویژگی‌ها و امکانات خاص و متفاوتی هستند و به‌همین علت، قیمت طراحی سایت‌ها با یکدیگر متفاوت است. طراحی سایت ارائه خدمات، بیشترین متقاضی را در بین سایر سایت‌ها دارد، این سایت‌ها برای معرفی خدمات یا کالاهای یک موسسه یا شرکت، استفاده می‌شوند و نیاز به بخش‌هایی مثل مقالات، مجله و اخبار نیز دارد و شما می‌توانید اتفاقات، آموزش‌ها و اخبار شرکت‌تان را نیز با مشتریان و مخاطبین به اشتراک بگذارید.

2.     تحقیق در مورد مخاطبین هدف‌تان

بهترین شرکت طراحی وب، باید در مورد مخاطبین هدف شما اطلاعات کاملی را بداند و شما باید قبل از طراحی وب سایت، باید در مورد اینکه قصد دارید با طراحی سایت، چه کسانی با خدمات و فعالیت‌های شما آشنا شوند؟ خدمات و کالاهای شما مناسب چه دسته از افراد جامعه است؟

اگر جامعه هدف شما، کارگرهای ساختمانی هستند، استفاده از رنگ صورتی و یاسی در سایت، اصلا انتخاب خوبی نیست و شاید به شما بخندند!! پس قبل از هرچیز جامعه هدف‌تان را مشخص کنید تا در طراحی‌ها به تمامی موارد دقت شود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله‌ی " چرا تدوین پرسونای مخاطب اهمیت دارد؟ " را از اینجا مطالعه کنید.

3.     مشخص کردن میزان بودجه

تعیین بودجه هم به شما کمک می‌کند تا بدانید دقیقا باید چه کاری انجام دهید و بهترین شرکت طراحی وب با توجه به بودجه شما، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد و به شما برای رسیدن به نتایج مطلوب کمک می‌کند.

هزینه طراحی وب‌سایت به عوامل متعددی مانند نوع وب سایت (شرکتی و ارائه خدمات، فروشگاهی و عرضه کالا، تخصصی و...)، کیفیت طراحی سایت و حرفه‌ای بودن شرکت طراحی وب، بستگی دارد. 

4.     انتخاب متن‌های تبلیغاتی و شعارهای سازمانی

اگر قبل از طراحی وب‌سایت، شعار و متن‌های تبلیغاتی که در نظر دارید را انتخاب کنید، به بهترین شرکت طراحی وبسایت، کمک شایانی در ارائه بهترین نوع خدمات و طراحی کرده‌اید و آن‌ها در طراحی وب سایت به اهداف و شعارهای شما نیز توجه می‌کنند!

5.     تحقیق درباره سیستم‌های طراحی وب

در طراحی وب سایت از سیستم‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که هرکدام معایب و مزایای مخصوص خودش را دارد. آشنایی شما با این سیستم‌ها می‌تواند کمک بسیار مهم و ارزشمندی در آینده به شما کند!

به طور کلی سیستم‌های طراحی وب‌سایت به 3 دسته تقسیم می‌شوند

  • سیستم قالب‌های آماده یا CMS مانند وردپرس، جوملا، ویکس و ...
  • سیستم سایت‌های اختصاصی یا PHP
  • سایت‌های بسیار اختصاصی یا ASP.NET

آشنایی شما باعث می‌شود باتوجه به نیاز و نحوه استفاده‌تان، مناسب‌ترین سیستم را از بهترین شرکت طراحی وب‌سایت، درخواست کنید.

 

6.     انتخاب بهترین شرکت طراحی وب‌سایت

انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت بعد از بررسی‌هایی بالا، مهم‌ترین نیاز شماست! این بخش از مهم‌ترین قسمت‌های بررسی‌های شما قبل از طراحی وبسایت است؛ زیرا شرکت‌های مبتدی و افراد ناشی، بدون توجه به نیاز و بدون انجام بررسی‌های لازم، اقدام به طراحی می‌کنند و در آخر علاوه‌بر اینکه نتیجه مطلوبی را دریافت نمی‌کنید، باید وقت و هزینه‌تان را دوباره صرف اصلاحات و یا به‌طور کلی طراحی مجدد کنید.

برای تشخیص بهترین شرکت طراحی وبسایت باید به چند مورد دقت کنید که در ادامه به آن می‌پردازیم:

بررسی نمونه طراحی سایت

مطمئنا از ویژگی‌های بارز بهترین شرکت طراحی وب سایت، داشتن رزومه و نمونه کارهای قوی و باکیفیت است! از شرکت‌ها بخواهید تا نمونه کارهایشان را با گزارشی مفصل در مورد چگونگی همکاری، رتبه سئو و میزان هزینه به شما ارائه دهند. با نگاهی دقیق و باحوصله، می‌توانید بهترین شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنید.

برای مشاهده و مطالعه مقالات مرتبط با سئو نوشته شده در بلاگ وستا، می‌توانید از اینجا وارد شوید.

بررسی سایت شرکت و مقالات

مقالات بارگذاری شده در سایت شرکت‌ها، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ بنابراین قبل از هرچیز به بخش وبلاگ سایت سری بزنید، محتوا و ظاهر مقالات وب سایت، صحبت‌های ناگفته زیادی در مورد میزان حرفه‌ای بودن شرکت و مقدار ارزشی که به مخاطبین خود می‌دهد دارد. مقالات را لحاظ سئو، کپی بودن، صحت نوشته‌ها و ظاهر محتوا، مورد بررسی قرار دهید.

بررسی میزان رضایت مندی مشتریان

با بررسی نمونه کارها از لحاظ کیفیتی و تماس با مشتریان قبلی و اطلاع از میزان رضایت مندی آنان، می‌توانید در تشخیص بهترین شرکت طراحی وب‌سایت، هوشمندانه عمل کنید!

در استعلام از مشتریان بهترین شرکت طراحی وب سایت، سوالاتی از قبیل، چگونگی پاسخگویی و نحوه پشتیبانی، میزان کیفیت سئو، مقدار هزینه‌ها و قیمت طراحی، تکنولوژی‌های استفاده شده و... مطرح کنید و به دقت جواب‌ها را یادداشت کنید.

جواب‌های این سوالات، کمک بسیار شایانی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت است.

در دنیایی که ما زندگی می‌کنیم، تحقیق قبل از هر کاری، حرف اول را می‌زند! شما برای اینکه سایت‌تان بهترین و عالی‌ترین نتایج را برای شما داشته باشد، به تحقیق و بررسی‌های زیادی نیاز دارید. یکی از مهم‌ترین تحقیقات، بررسی و انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت است!

اگر شرکتی که کارهای طراحی و خدمات شما را انجام می‌دهد، به‌خوبی و با اصول درست کار شما را تمام کند، روال رشد کسب‌وکار و سایت شما صعودی خواهد بود و نیازی به هزینه دوباره و رفع اشکالات یا طراحی دوباره نیست!

طراحی انواع وب‌سایت یکی از خدمات قابل ارائه در مجموعه‌ی وستا است. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان، با ما تماس بگیرید.

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • لینکدین وستا سیستم
  • #


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-