نکات لازم در انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت

 
 
مقالات وستا

نکات لازم در انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت

بسیاری از مشاغل و کسب و کار‌ها، گروه‌ها، افراد اگر از زمان شروع فعالیت‌ خود، وجود وبسایت را در حرفه خود احساس نکرده اند و از اهمیت آن بی‌خبر بودند. معمولا متقاضیان طراحی سایت به دنبال بهترین شرکت طراحی وب سایت هستند. یافتن بهترین شرکت طراحی وب سایت از این جهت اهمیت دارد که در این صورت پروژه به بهترین شکل انجام خواهد شد.

در این مقاله سعی شده‌است تا نکاتی برای یافتن بهترین شرکت طراحی وب سایت ارائه شود تا متقاضیان طراحی وب سایت بهتر بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند.

 

The-best-web-design-company

در نظر داشته باشید می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با وب سایت و اپلیکیشن، نوشته شده در بلاگ وستا را از اینجا مطالعه نمایید.

1. مشاهده نمونه کارها

به هر میزانی که شرکت‌های مختلف از میزان توانایی خود در طراحی وب سایت، اطلاعات ارائه دهند و خود را به عالی‌ترین شکل معرفی کنند، بازهم تشخیص بهترین شرکت طراحی وب‌سایت در بین دیگر رقبا راحت نخواهد بود. چرا که برای بررسی و نتیجه گیری درست در این باره باید نمونه‌هایی از وب سایت‌های طراحی شده توسط آن شرکت‌ها را بررسی و مقایسه کرد.

در نظر داشته باشید می‌توانید برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت انجام شده توسط تیم وستا، از اینجا وارد شوید.

2. بررسی سطح دانش و مهارت شرکت

معمولاً تشخیص سطح دانش و مهارت کارکنان یک شرکت برای مخاطبان و مشتریان مشکل خواهد بود چرا که شناختی نسبت به آن‌ها ندارند و چه بسا حتی با خود شرکت به تازگی آشنا شده باشند. چه برسد به شناخت سطح کارکنان آن شرکت، اما یک روش و راهکار وجود دارد که مخاطب متوجه شود شرکت و کارکنان آن در چه سطحی هستند. درست است که برای شناخت پیدا کردن نسبت به کارکنان موقعیت ویژه‌ای نیاز است اما برای تشخیص سطح شرکت چندان زمان زیاد و موقعیت ویژه‌ای نیاز نیست و ما می‌توانیم با تشخیص سطح شرکت به سطح کارکنان نیز دسترسی پیدا کنیم و متوجه شویم آنها در چه حدی از دانش و توانایی قرار دارند.
در حقیقت یک استارتاپ که تجربه چندانی ندارد و افراد آن تازه کار هستند، نمی‌توانند کیفیت مطلوبی را برای پروژه‌های درخواست شده ارائه دهند. چرا که نیاز به زمان بیشتر، تجربه بیشتر و افراد متخصص تری است. بناربراین مخاطب با شناخت پیدا کردن نسبت به سطح شرکت، می‌تواند تشخیص دهد که با چه مجموعه‌ای روبرو است. کسی که متقاضی این چنین پروژه‌ای است، باید به سراغ شرکت‌های سطح بالا و دانش بنیان برود. چرا که شرکت‌های دانش‌بنیان باید امتیازات ویژه‌ای کسب کنند.


3. نقش شرکت‌های دانش بنیان در طراحی سایت

شرکت‌های دانش بنیان امتیازات و اعتبارات خود را در جامعه در کوتاه مدت و به سادگی بدست نیاورده‌اند. یک تیم قوی، باانگیزه، خلاق و پرانرژی برای کسب این عنوان زحمت کشیده‌اند و بعد از گذشت مدت‌ها با کسب امتیازات و رسیدن به این موقعیت ویژه، توانستند این درجه را کسب کنند. این تنها یک عنوان برای این شرکت‌ها محسوب نمی‌شود و شما با یک شرکت ساده و معمولی روبه راه نیستید. پس با خیالی آسوده روند طراحی سایت خود را به این گونه شرکت‌ها بسپارید.

4. وب سایت شرکت طراحی وب‌ سایت

بررسی و تحلیل نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت می‌تواند تا حدودی تعیین کننده سطح باشد و پاسخی عینی به این سوال باشد که آیا با بهترین شرکت طراحی وب سایت روبرو هستیم  یا خیر. اما غیر از آن مسئله مهم دیگری نیز وجود دارد و آن توجه به خود وب سایت این تیم است، چرا که در اینجا باید نهایت توانایی افراد متخصص مجموعه به کار گرفته شده باشد. به این دلیل که دیگر چیزی بیشتر از این مهم برای آنها در آن شرکت قابل تعریف نیست. پس ما می‌توانیم نهایت تلاش آنها را در وب سایت شرکت خودشان ببینیم که آن را چطور طراحی کرده‌اند و چقدر خلاقیت به خرج داده‌اند. در حالی که متخصصان و طراحان وب سایت همواره سعی می‌کند تمام ایده‌های خود را یک‌جا ارائه ندهند و باز هم حرف‌هایی برای ارائه و گفتن داشته باشد. اما در طراحی وب سایت خود تیم طراحی وب سایت، آنها موظف هستند تمام تلاش خودشان را در آن بروز دهند، چرا که تاثیر مستقیمی بر نگرش مشتری و در نتیجه در سود و زیان نهایی خواهد داشت. پس از جستجو و مشاهده بخش‌های مختلف سایت مجموعه، شما از این نظر شناخت پیدا می‌کنید که آیا این مجموعه بهترین شرکت طراحی وب سایت است یا خیر.

 

5. هزینه پروژه درشرکت طراحی وب سایت

قیمت طراحی سایت عامل مهمی است که باید هنگام انتخاب به آن توجه شود. متاسفانه در تحلیل و بررسی قیمت برای تصمیم گیری مشتریان، دو رویکرد اشتباه وجود دارد که افراد را دچار خطا می‌کند. یکی از آن خطاها این است که مشتریان هنگام بررسی و انتخاب محصولات برای کاهش هزینه‌های خود سعی می‌کنند از بین آن‌ها ارزان‌ترین آن را انتخاب کنند که این می‌تواند باعث بروز مشکلاتی شود.، چرا که کم‌هزینه‌ترین محصول معمولا کیفیت مطلوب و مورد نظر را نخواهد داشت.
بهترین شرکت طراحی وب سایت نیز هرگز هزینه اش،. کمترین قیمت موجود نخواهد بود. بنابراین اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت هستید، نباید در بین کمترین قیمت‌ها به دنبال آن بگردید. خطای دیگری که در مشتریان دیده می‌شود این است که آنها برعکس مورد اول، گمان می‌کنند که با کیفیت ترین محصول صرفا همان گرانترین محصول است اما همواره اینطور نیست چرا که تخصص وقتی از یک حد بیشتر می‌شود، در کنار تکنولوژی می‌تواند بهینگی‌های نسبی مناسبی در سیستم ایجاد کند، به طوری که بهای تمام شده به طور قابل توجهی پایین آید و چه بسا این بهترین محصول، همان گرانترین محصول نیز نباشد. در این حالت مشتریان با درک این چالش برای یافتن بهترین شرکت طراحی وب سایت دچار چالش می‌شوند و نمی‌دانند باید در کدام محدوده‌ی قیمت به دنبال بهترین شرکت طراحی وب سایت بگردند. نکته مهمی که مخاطبان باید به آن توجه داشته باشند، این است که با توجه به عامل قیمت به صورت مجزا و منفرد و در نظر نگرفتن دیگر عوامل، انتخاب مناسبی نیز در کار نخواهد بود.

 

6. زمان و شرکت طراحی وب سایت

در بسیاری از فعالیت‌های جهان مدرن امروز، سریع بودن و توجه به زمان بسیار بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده‌است. اگر پروژه‌های یکسان طراحی وب سایت را چند مجموعه با کیفیت یکسان در زمان‌های متفاوت آماده می‌‌کنند، طبیعتا مجموعه‌ای که در زمان کمتری طراحی وب سایت را انجام دهد، بهترین شرکت طراحی سایت محسوب می‌شود. البته معمولا مشتری باید برای این سریع تر انجام شدن کمی بیشتر هزینه کند، چرا که به هر حال زمان اتمام و تحویل پروژه نیز خودش یک عامل تعیین کننده بر قیمت، کیفیت و در نهایت رضایت مشتری خواهد بود.

 

7. تحلیل کیفیت محتوای مشاوره‌ها

جریان تشخیص بهترین شرکت طراحی وب سایت فرایند پیچیده و تقریباً دور از دسترسی است، چرا که در بازار رقابتی امروز همواره افراد مجموعه خود را بهترین می‌دانند، اما برای سنجش این که تا چه حد درست می‌گویند باید بررسی‌های انجام شود یکی از آن بررسی‌ها توجه به کیفیت محتوای مشاوره‌ها است. به صورتی که وقتی افرادی که خواهان و متقاضی طراحی یک وب سایت هستند، قبل از نهایی کردن پروژه و جزئیات آن، با پرسنل مجموعه برای گرفتن مشاوره تماس می‌گیرند و به دنبال دریافت نکات تخصصی از پرسنل مجموعه مورد نظر هستند. شما در این مرحله می‌توانید با استفاده از مشاوره و بررسی کیفیت آن‌ها، تا حدودی متوجه شوید که در بین مجموعه‌ها و تیم‌های رقیب کدام یک بهترین شرکت طراحی وب سایت است. محتوای بیان شده درباره محصول از طرف پرسنل متخصص شرکت می‌تواند بسیار مهم باشد.

 

8. داشتن خدمات پشتیبانی

بعد از طراحی وب سایت همواره مسائلی برای آن پیش می‌آید که نیازمند رفع و بررسی هستند. این رفع و بررسی‌ها در بخش خدمات پشتیبانی انجام می‌شود. تشخیص عملکرد بهترین شرکت طراحی وب سایت صرفا در بخش طراحی و ساخت خلاصه نمی‌شود بلکه برای بهترین بودن باید خدمات پشتیبانی مناسبی نیز ارائه داده شود تا اعتماد مشتری به مجموعه افزایش پیدا کند.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی " اهمیت وجود پشتیبانی سایت " نوشته شده در بلاگ وستا را از اینجا مطالعه نمایید. 

9. رفتار مناسب و مهارت‌ تخصصی پرسنل

زمانی که مخاطب تشخیص دهد با بهترین شرکت طراحی وب سایت روبه رو است، باید از این موضوع مطمئن باشد که پرسنل این مجموعه نیز متخصص و ماهر هستند. البته در صورت بهترین بودن شرکت طراحی وب سایت، این مورد نیز قطعی خواهد بود. چرا که هر شرکتی در صورت رسیدن به درجات و استاندارد‌هایی بالاتر از بقیه، شرایط ویژه‌ای را نیز برای استخدام قرار می‌دهد. این شرایط ویژه‌ی استخدام در شرکتی که بهترین شرکت طراحی وب سایت محسوب می‌شود، نوعی اطمینان بخشی از صحت انجام کارهای آینده است.

طبیعتا مشتریان نمی‌توانند پرسنل مجموعه‌ی مورد نظر را تعیین سطح کنند. اما اعتبار یک شرکت می‌تواند تضمین کننده‌ی تخصص کافی پرسنل خود نیز باشد و مشتریان از این طریق به اعتماد کامل برسند. البته تخصص لازم برای جذب و حفظ مشتری کفایت نمی‌کند بلکه باید در کنار ویژگی متخصص بودن به رفتار مناسب پرسنل با مشتریان نیز توجه شود. متقاضیان طراحی وب سایت برای تشخیص بهترین شرکت طراحی وب سایت باید به دو ویژگی ذکر شده، یعنی تخصص و رفتار مناسب پرسنل شرکت نیز توجه کنند.

 

انتخاب بین بهترین‌ها

افرادی که به دنبال یافتن بهترین شرکت طراحی وب سایت هستند، در نهایت بین چند موردی که از بقیه بهتر هستند، دچار ابهام و شک می‌شوند و نمی‌دانند باید کدام را انتخاب کنند. در این حالت باید شرکتی را که بیشتر توانسته خود را چند بعدی کند، در اولویت انتخاب باشد. شرکت وستا توانسته علاوه بر حیطه‌ی تخصصی طراحی وب سایت، در حیطه‌های متنوع دیگری نیز سرآمد شود. حیطه‌های متنوعی مثل بازاریابی محتوایی، بازاریابی دیجیتال، طراحی اپلیکیشن، تولید و ارتقای رتبه‌ی محتوا، ارائه کردن واقعیت افزوده تحت وب و همینطور مواردی دیگر.

باید این امتیاز چند بعدی را در نظر گرفت و متوجه بود که مجموعه‌ای که تک بعدی باشد نمی‌تواند بهترین محسوب شود.

زمانی افراد به فکر ورود به حیطه‌های جدید می‌افتند که در موضوع فعالیت قبلی خود به موفقیت رسیده باشند. در واقع باید اینطور باشد وگرنه این تلاش‌ها صرفا از این شاخه به آن شاخه پریدن است. مخاطب باید بتواند بین چند بعدی بودن و پراکندگی غیر هدفمند تمایز قائل شود.

شرکت وستا مثالی مناسب برای همان چند بعدی بودن هدفمند است که توانسته از این طریق نسبت به رقبای خود مزیت نسبی داشته باشند.

 می‌توانید برای دریافت مشاوره در خصوص خدمات طراحی وب سایت، با ما تماس بگیرید.

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : دو شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • لینکدین وستا سیستم
  • #


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-