تبلیغات کاندیدا

 
 مقالات وستا

تبلیغات کاندیدا

شورای شهر و روستا، بستر مناسبی است که در آن شایسته‌ترین افراد می‌توانند در راستای پیشبرد اهداف کلان کشور و با اتکا به دانش تخصصی خود وارد عمل شوند. از آن جایی که انتخابات شورای شهر و روستای سال 1400 در پیش رو است، تمامی کاندیداهای آن، با استفاده از روش‌های گوناگونی مشغول انجام تبلیغات انتخاباتی هستند. یکی از مهم‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی انتخابات که در چند دوره‌ی اخیر مورد استفاده‌ی اکثر برندگان انتخابات بوده‌است، تبلیغاتی است که در فضای دیجیتال صورت می‌گیرد.

انتخابات شورای شهر و روستا

در حقیقت برای آن که شما نیز بتوانید خود را به عنوان کاندیدایی معرفی کنید که هم‌راستا با فناوری‌های روز پیش می‌رود نیاز است تا از تبلیغات موجود در این حیطه، استفاده نمایید. شرکت وستا با اتکا بر دانش و تجربه‌ی خود در این امر، راهنمای شما خواهد بود.

مزایای استفاده از بستر اینترنت و دیجیتال

همانطور که می‌دانید، بیش از 80 درصد جامعه‌ی امروز کشور ایران، از انواع شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. فی‌الواقع امروزه برای شناخته شدن در بین آحاد مردم نیاز است تا شما بتوانید فعالیت‌های خود را در بستر اینترنت نیز ادامه دهید. شاید در میان همکاران و هم‌مسیران خود، تعدادی از افراد را دیده باشید که با وجود داشتن تجربه و دانش بسیار زیاد نتوانسته باشند وارد شورای شهر و روستا شوند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا چنین افرادی، قافله را به سایر رقبای انتخاباتی واگذار نمایند آن است که نتوانسته‌اند به اندازه‌ی کافی در فضای دیجیتال، تبلیغات سالم و هوشمندی داشته باشند. هر کارزار انتخاباتی نیاز دارد که متخصص‌ترین تیم تبلیغاتی خود را داشته باشد و با توجه به استدلال اخیر، داشتن یک تیم متخصص در زمینه‌ی تبلیغات حوزه اینترنت و فضای دیجیتال، شما را به قدرت بیشتری وارد عرصه‌ی انتخابات خواهد کرد.

 

وستا همراه شما خواهد بود

تاکنون دریافتید که برای افزایش میزان آرای مردم به شما نیاز است که در عرصه‌ی تبلیغات فضای دیجیتال نیز به صورت موفقی ظاهر شوید. همانطور که می‌دانید، دنیای اینترنت، مشتمل بر جهان بسیار وسیعی است که تعداد کثیری از شرکت‌های تبلیغاتی در آن فعالیت دارند. از آن جایی که در فضایی مانند فضای انتخابات، هر نوع اشتباهی باعث از بین رفتن زحمات شما می‌شود نیاز است که میزان ریسک را در هر نوع فعالیتی به حداقل رسانید. با توجه به دو موضوع اخیر می‌توان استدلال کرد که برای داشتن تبلیغات هوشمند و گیرا در انتخابات شورای شهر و روستا نیاز است که از تیم متخصص، متعهد و معتبری استفاده نمایید. شرکت وستا با بیش از یک دهه‌ ارائه‌ی خدمات متنوع در حوزه‌ی وب و فضای دیجیتال، در این کارزار انتخاباتی همراه شما خواهد بود. در ادامه، شما را با برخی از خدماتی که شرکت وستا برای کاندیداهای شورای شهر و روستا ارائه می‌دهد آشنا خواهیم کرد.

1. مشاوره و برنامه‌ریزی

اصل پایه‌ای برای شروع هر نوع فعالیت تبلیغاتی در حوزه‌ی انتخابات، داشتن یک برنامه‌ی مدون و اصولی برای کمپین تبلیغاتی است. فی‌الواقع، برخی از کاندیداهای انتخابات شورای شهر گمان می‌کنند که با اتکا به یک مدل تبلیغات می‌توانند، حضوری توأم با موفقیت در این حیطه داشته باشند؛ حال آن که برای رسیدن به صندلی شورای شهر نیاز است که با داشتن برنامه‌ی مشخص و دقیق تبلیغاتی، از تمامی شیوه‌های تبلیغاتی به نحو احسن استفاده کرد. در سوی دیگر، داشتن یک تیم باتجربه به شما این امکان را خواهد داد تا از مشاوره‌های بی‌بدیلی در راستای پیشبرد تبلیغات انتخاباتی خویش بهره‌مند شوید. وستا با اتکا به نیروهای متخصص و مجرب ، بستر موارد ذکر شده را برای شما کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا فراهم می‌نماید.

2. تدوین استراتژی سوشال مدیا مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی به عنوان پرکاربردترین اپلیکیشن‌های مورد استفاده توسط جامعه‌ی افراد ایرانی، قابلیت‌های بسیار زیادی در راستای تبلیغات انتخاباتی را دارا هستند. برخی از کاندیداها تصور می‌کنند که تنها با داشتن صفحه‌ی شخصی در برخی از شبکه‌های اجتماعی، توانسته‌اند حضور موفقیت‌آمیزی در این شیوه‌ی تبلیغاتی داشته باشند. برای آن که بتوانید در حوزه‌ی سوشال مدیا، تبلیغات مؤثری داشته باشید، شرکت وستا به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از برترین شیوه‌های تبلیغاتی حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی فعالیت گسترده و ثمربخشی را داشته باشید. همچنین تیم وستا با تدوین استراتژی سوشال مدیا مارکتینگ براساس متد روز دنیا، تبلیغات انتخاباتی شما را به شیوه‌ای منظم و مؤثر، پیش خواهد برد.

3. پرسونال برندینگ

پرسونال برندینگ یکی از مهم‌ترین اهدافی است که باید در کارزار انتخاباتی درجهت آن تلاش کرد. در حقیقت سهم عمده‌ی موفقیت هر نوع تبلیغات انتخاباتی به میزان موفقیت پرسونال برندینگ وابسته‌است. هر کاندید انتخاباتی نیاز دارد تا یک برند شخصی و پرقدرتی از نام خود بسازد. امروزه افراد زیادی وجود دارند که تنها با اتکا به نام و برندی که دارند، نتیجه‌ی انتخابات را به نفع خویش می‌کنند. برای آن که شما نیز بتوانید برند شخصی خود را داشته باشید نیاز است که به صورت کاملا حرفه‌ای اقدام به پرسونال برندینگ نمایید.

از آن جایی که پرسونال برندینگ باید به نحوی انجام شود که شما را به عنوان یک شاخص ممتاز در میان سایر کاندیداها به مردم معرفی نماید، نیاز است تا توسط تیمی برنامه ریزی  اجرا شود که سابقه‌ی درخشانی در این حوزه داشته باشد. شرکت وستا یکی از معتبرترین تیم‌‌های حوزه‌ی پرسونال برندینگ را دارا است و در این زمینه می‌تواند همراه شما باشد.

4. عکاسی

عکاسی یکی از مهم‌ترین پایه‌های تبلیغات انتخابتی برای هر کاندیدایی است. در حقیقت مردم با دیدن عکس شما می‌توانند میزان شهامت و اراده‌ای که شما برای حل مشکلات آن‌ها دارید را درک نمایند. از طرف دیگر، داشتن عکاس حرفه‌ای برای رسیدن به چنین مرحله‌ای لازمه‌ی هر کاندیدای انتخاباتی است. برای آن که شما نیز بتوانید عکس‌های انتخاباتی مناسبی را داشته باشید نیاز است تا با تیم حرفه‌ای عکاسی همکاری داشته باشید. وستا، شما را بی‌نیاز از عکاس حرفه‌ای تبلیغاتی خواهد کرد چرا که تیم متشکل از افرادی است که در حیطه‌های مختلف تبلیغاتی تبحر خاصی را دارا هستند. عکس تبلیغاتی نیازمند ژست خاص، افکت‌های نوری مناسب و عکاس حرفه‌ای است که تمامی موارد ذکر شده توسط وستا فراهم خواهد شد.

5. طراحی گرافیکی

امروزه در تمامی عرصه‌های کاری، انواع طراحی گرافیک مشاهده می‌شود. در حقیقت زمانی که وارد سایتی می‌شوید بخش عمده‌ی محتوا را به دلیل طراحی‌های گرافیکی انجام شده به خاطر خواهید داشت. تحقیقات نشان داده که برای جذب تعداد بیشتر مخاطب و بازدیدکننده نیاز است تا تمرکز خاصی بر طراحی گرافیک صورت گیرد. هر کاندیدای انتخاباتی نیاز دارد تا پوسترها، نشانه‌ها، بنرها و سایت درخور خود را داشته باشد. فی‌الواقع بدون داشتن طراح گرافیک حرفه‌ای شما از قابلیت‌های تبلیغاتی که در پوسترها و صفحات مجازی وجود دارد بهره‌مند نخواهید شد. وستا با افتخار دارای تیمی کاملا حرفه‌ای در حوزه‌ی طراحی گرافیک است که پروژه‌های مهمی را انجام داده‌اند. کاندیداهای انتخابات شورای شهر و روستا می‌توانند با استفاده از طراحان گرافیک وستا، میزان احتمال موفق بودن تبلیغات انتخاباتی خود را افزایش دهند.

6. ویدئو کلیپ

هر کاندید انتخاباتی باید بتواند به شیوه‌های مختلف با مردم تعامل داشته باشد. در حقیقت برای رسیدن به این مهم، استفاده از روش‌هایی که به لطف تکنولوژی به وجود آمده‌اند، آسان‌تر از گذشته شده‌است. ساخت ویدئو کلیپ برای تبلیغات انتخابات، یکی از پربازخوردترین شیوه‌های تبلیغاتی است. این مدل ویدئوها که خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند باید به نحوی ساخته شوند که علاوه بر معرفی زندگی‌نامه و سابقه‌، تمامی اهداف و آرمان شما را نیز در حالتی کاملا متشخصانه و مناسب با جامعه‌ی هدف پوشش دهند.

از سوی دیگر ساخت ویدئو کلیپ فرآیندی است که نیازمند تیم حرفه‌ای و با تجربه‌ای است چرا که این کار باید در سریع‌ترین زمان ممکن و به بهترین شیوه صورت گیرد. با توجه به دو ویژگی اساسی ذکرشده، وستا این قابلیت را به کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا می‌دهد تا ویدئو کلیپ‌های مناسب خود را با حضور بهترین نویسندگان، فیلمبرداران، کارگردان و سایر عوامل سازنده، در اسرع وقت داشته باشد.

7. برنامه‌ریزی و مدیریت صفحات مجازی

مدیریت صفحات مجازی یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت کاندیدا در تبلیغات فضای دیجیتال و حوزه اینترنت است. در حقیقت برای آن که بتوانید بیشترین بازخورد را از صفحات مجازی داشته باشید نیاز است که مدیریت آن را به صورت کاملا مدون و حرفه‌ای انجام دهید. از طرف دیگر برای رسیدن به این مهم نیاز است که برنامه‌ریزی کاملا دقیقی صورت گیرد. وستا با انجام برنامه‌ریزی‌های مدون و حرفه‌ای برای مدیریت صفحات مجازی به شما خاطرنشان می‌کند که در این حیطه عملکرد کاملا موفقی را پشت سر خواهید گذاشت.

می‌توانید برای نمونه کارهای طراحی وب‌سایت از اینجا وارد شوید.

8. ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ

یکی از پرکاربردترین پیام‌رسان‌های موجود در کشور ما واتس‌اپ است. همانطور که می‌دانید این پیام‌رسان دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است که در صورت استفاده‌ی بهینه از آن‌ها برای تبلیغات انتخاباتی، درصد موفقیت شما افزایش خواهد یافت. یکی از شیوه‌های مدرن تبلیغاتی، ارسال پیام انبوده در واتس‌اپ است. برای این کار نیاز است تا شماره‌های هدف را پس از بررسی‌های دقیق شناسایی کرده و شماره‌های فاقد این اپلیکیشن را از لیست حذف کرد و سپس پیام‌های تبلیغاتی را ارسال کرد. تیم وستا در تمامی مراحل ارسال پیام انبوه همراه شما خواهد بود تا بتوانید نتیجه‌ی موردنظر خود را کسب نمایید.

 

سخن آخر

تبلیغات انتخاباتی باید به شیوه‌ای صورت گیرد که تمامی آحاد مردمی را درگیر خود نماید. از طرفی این تبلیغات نباید به صورت مقطعی باشد چرا که شرط موفقیت، پیوستگی در عمل است. وستا با قابلیت‌های 8گانه‌ی ذکر شده در این مقاله، به شما کمک خواهد کرد تا در انتخابات شورای شهر و روستا، بهترین تبلیغات انتخاباتی را انجام داده و نتیجه‌ی موردنظر خود را کسب نمایید.

 

تبلیغات کاندیدا

 

نویسنده : وستا کانتنت تاریخ انتشار : دو شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


وستا سیستم از سال 1390 و در قالب راه انداز استارت آپ شروع به کار کرد و توانست یکی از اولین استارت آپ‌ها در زمینه‌ی خرید گروهی (شیراز بن) را راه‌اندازی و در سطح استان فارس مطرح کند. پس از آن، به پشتوانه‌ی دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز وارد عرصه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل شده و تنوع خدمات گسترده‌تری را ارائه داد. در سال 1397 وستا توانست با کسب مجوز رسمی از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری عنوان شرکت دانش بنیان را به‌دست آورد. امروز شرکت دانش بنیان وستا افتخار آن را دارد که به عنوان یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی وب و اپلیکیشن در مسیر پیشرفت وب‌سایت، اپلیکیشن و کسب‌و‌کارتان همراه شما باشد. جلسات مشاوره را مهمان وستا هستید، با ما تماس بگیرید!


  • اینستاگرام وستاسیستم
  • #
  • لینکدین وستا سیستم
  • #
  • #

Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-